ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 01.01.2003
/0 
 Вперше опубліковано: 01.01.2003
Сторінку відкрито: 397Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ПОЧИТАТИІнформ. технологіїWeb ...HTML Digest

HTML Digest 07

Інше в підрозділі :

 HTML Digest 01[2003-01-01]  HTML Digest 02[2003-01-01]  HTML Digest 03[2003-01-01]  HTML Digest 04[2003-01-01]  HTML Digest 05[2003-01-01]  HTML Digest 06[2003-01-01]  HTML Digest 08[2003-01-01]  HTML Digest 09[2003-01-01]  HTML Digest 10[2003-01-01]

СПАЛАХИ НА МІННОМУ ПОЛІ

Повертаючись до попередньої статті, знову повинна вибачатися перед довготерплячими читачами за упущення в тексті та помилки. Насамперед, малюночок, який мав ілюструвати роботу WAP-мережі, не потрапив на відведене йому місце газетної шпальти (над цим тяжко поспівпрацювали авторка та ще дехто, хто побажав залишитися невідомим), але це поправимо - малюночок є на нашому сайті, на якому вже є свіженький номер газети. Ще одна помилка - це спотворена адреса FAQ із WAP: http://allnetdevices.com/faq/. Усе! Якщо тема, що була припіднята трошки у цій статті, вас зацікавила, - то пишіть і просіть продовження: авторка має ще багато чого сказати з даного предмету.

А тепер звертаємося до обіцяного минулого разу Флешу. Навіть не знаю, з чого почати.... Тема дуже об'ємна, дуже цікава, дуже актуальна, тому вимагає делікатного і правильного підходу (ну майже, як кобіта) - поспішиш і втратиш усе... Тому розпочнемо трошки здалеку - погуляємо мережею та роздивимося все Флеш-найгарніше і найпопулярніше. Треба ж перед початком процесу творіння отримати якісь орієнтири.... І не переживайте, що не художники - Флеш вам допоможе ними стати.

Порозважатися в мережі любить кожен (окрім, звичайно, запрацьованих сисадмінів, яким вже недобре від того всього Інтернету, і ходять туди вони тільки під тяжким примусом). З появою Флешу шансів порозважатися стало більше - це майже ідеальна технологія для створення онлайнових ігор, мультиків, музичних відеокліпів та коміксів. З них і почнемо.

Відомо, що кількість різних мережевих конкурсів, майже кожен з яких спішить назвати себе "Інтернетним Оскаром", росте ледве не щоденно, і відносно недавно до них приєднався ще один - це конкурс на найкращу розважальну фільмушку у вигляді флеш-ролика за назвою Flashed Net. Слід зазначити, що бралася до уваги не тільки якість зафлешованого мультика, а його зміст. Не секрет, що роликів у мережі пребагато, але більшість з них, хоча й дуже красиві, але беззмістовні - знову, як у випадку з банером: нема хорошої ідеї - нема достойного уваги кіно.

Оце я знов балакаю, а все чому?... А тому, що знову, вже вкотре, чекаю завантаження чергової міні-кінострічки. Краса вимагає терпіння - запасіться ним. Згадайте про це терпіння, коли будете творити свій перший шедевр на Флеші. Звичайно, це не GIF-и, але розмір й тут треба і можна оптимізувати - вам радо порадять, як це зробити, на сайтах, присвячених програмуванню (так-так, саме програмуванню) на Флеш.

Вертаємось до конкурсу. Насамперед цікаво, хто ж отримав найголовніший приз: http://www.bulbo.com/. По суті, це анімовані комікси одного відомого американського комікс-художника. Сторіночка чорно-біла, нагадує старовинні американські мультики, вантажиться відносно швидко, не без звукового оформлення, хоча дехто вважає, що воно досить монотонне і швидко починає діяти на нерви - не скажу, як воно мені, бо дивилася все це в монотонній тиші під мелодійний неголосний дзеленькіт запрацьованого вінчестера. Тут доцільно зробити ще одне зауваження - технологія Флеш дозволяє відносно легко здійснювати супроводження ролика звуками та музикою. При цьому виникає єдина проблема - це синхронізація звуку та зображення, оскільки, як відомо, динаміка "прокрутки" флеш-ролика напряму залежить від потужності, тобто швидкісних характеристик процесора.

(До речі, якщо ви трохи-потрохи малюєте і хочете навчитися малювати комікси, то уроки такого малювання віднайдете на http://www.illustrator.ru/projects/artshop/index.html.)

Далі йдемо: http://theruthtruth.oxygen.com/ - це сторінка із назвою The Ruth Truth, яку зробили для популярного "дамського" ресурсу Oxygen. І знову про терпіння - але "інтерактивна детективна комедія" про нишпорку-кобіту (ось такий "галицизм" мені уворився) дійсно є "супа-пупа". Не можу також не процитувати шматочок розсилки Miu Mau (оскільки усе ж дайджест у нас): "... сторінка... одночасно отримала головний приз на World Animation Internet Competition. Не лякайтеся великих розмірів. Це варто подивитися. (А якщо ви вивчаєте англійську, і вам подобається збирати дотепні вирази з "живої мови", ви отримаєте задоволення від текстів.)..."

Третє місце: http://www.transience.com.au/ - як бачите, це австралійський сайт, знову населений сумними і веселими чорно-білими чарівними створіннячками, чию приналежність до тваринного, комашиного чи людського світу ідентифікувати важкувато. Але історії явно про нас - про кохання, дружні взаємовідносини, самотність і всесвітню несправедливість земного існування - вони розгортаються трохи тужливо, повільно, і, як би не підходило сюди це слово, стильно....

Четверті місця: http://www.honkworm.com/shows.htm - нагороду отримала робота Fish Bar, але на сайті є багато й інших контраверсійних витворів. Якщо вам кортить помилуватися Господом Богом з гаванською сигарою в зубах та послухати його секретну розмову із святим Петром - то ви віднайшли правильне місце для отримання такої унікальної інформації. Але кіно з рибкою , яке отримало нагороду, хоча й не є характерним для флешу (в ньому багато бітмапових імпортованих зображень), надзвичайно оригінальне. І дуже актуальне для нас, шанувальників пива, бо саме пиво "Budweiser" надихало до створення цього ролика. Надихало і стимулювало матеріально, оскільки цей сюжет був призначений для реклами цього самого пива.

Ще одне четверте місце, якому я б, напевно, присудила перше - це http://www.rubberfish.com. Ви помітили, як часто зустрічається поняття "рибка" при згадуванні Флешу?... Це тому, що, мабуть, саме ця технологія накінець стала "золотою рибкою", яка легко виконає найпростіші бажання дизайнера. Над "гумовою рибкою" працювала жінка - все дуже елегантно і витончено. Сюжети для мене наразі залишилися загадкою, але кобіта, дефілююча в облягаючому костюмчику з латексу - запам'яталася.

Наступна красива історія на чорному фоні - http://www.goultralightsgo.com/ надзвичайно відомого японського художника (знову, на жаль, не вдалося почути звукового оформлення). Хороше, але дуже "важке" для завантаження кіно з елементами інтерактивності (для підлітків, я гадаю) є на http://www.romp.com/. Ще одна робота, відзначена увагою жюрі конкурсу Flashed Net: http://www.new-grounds.com/.

Відомий мульти-плікаційний сайт про походеньки кота Гарфільда, щоправда, ще не отримав пристойної нагороди: http://www.garfield.com/.

І, накінець, наступний переможець, але вже іншого веб-конкурсу, а саме Webby Awards ( http://www.webby.com/event/webcast/awards/) - це http://entropy8zuper.org/. Все там дивне - починаючи із стартової сторінки. Але, направду, таке можна сказати про більшість флеш-сайтів - вони дивні для нас, хто звик до мовчазної статичності і млявого реагування на пробігаючу поспіхом мишку. Справжня флеш-революція: http://www.flashchallenge.com/revolution.asp (і нічого навіть додати - треба дивитися). Незвична анімація - це http://www.wildbrain.com/

Це все для розваг, а ось "прикладне" значення Флешу для простого створення елементів інтерфейсу сайту та пунктів навігаційної панелі - це справа серйозна. Цікавий проект, розрахований на молодь - http://www.loop.de/ (до речі, там є непоганий розділ, присвячений WAP - http://wap.loop.de/, - є і симулятор, і чат, і багато відомостей про WAP-пристрої). Оскільки я німецькою не володію, то мені нічого не лишалось, як просто спостерігати за цими круглими кнопочками і непростою колірною гамою. Дуже подібний на оригінальний розважальний сайт Macromedia: http://www.shockwave.com/

Ну як, не надоїло переглядати заставки-прелодери (це ті "штуки", які миготять на екрані, поки завантажується основний вміст сайту)?..... Тоді рухаємося далі.

Ще одна нестандартна річ: http://www.svegapro.ru/arena/map_sf.html - комп'ютерний клуб "Арена". Сайт, на який, щоб зайти, треба виявити певну кмітливість: http://www.3wgraphics.com/start2.html (чергова дизайнерська студія). Клуб лизальників кругленької карамельки на паличці і підлітків взагалі - це http://www.kolobok.ru/. Найгарніший, на мою думку, сайт ще однієї дизайнерської студії, що спеціалізується на Флеші: http://www.boomzoom.dk/. Не так красиво, але знову ж неординарно: http://www.2advanced.com (ви вгадали, це також студія дизайну).

http://www.rustedfaith.com/ - так званий "концептуальний" дизайн (щось на зразок відомого http://www.e13.com/).

Ну, і, накінець, навчальні ресурси з Флеш: http://www.flashzone.com/ (тут є також лінки на найцікавіші флеш-проекти у мережі), http://www.lunarmedia.com/asmussen/tutorials/ (підручники), дуже багатий (я б навіть сказала - багатющий) навчальний ресурс: http://www.vmstudio.com/web-designer/flash/. Невеличкий підручник з написання скриптів на Флеші знайдемо на відомому "документаційному" сервері: http://document.newmail.ru/inflash.htm/.

Колекція гарнюсіньких Флеш-ефектів, якими можна вільно користуватися (щоправда, як зазначено, лише в навчальних цілях) : http://www.mangoost.ru/fla.htm.

Скачати "офіційні" версії Флешу 4.0 и 5.0 можна на http://www.macromedia.com/software/flash/trial/. Також "це" можна знайти на ftp-сервері наступного Інтернет-ресурсу: http://cooler.irk.ru/ (з невеличким доповненням, яке дозволить користуватися "траяльною" версією довічно - але я вам цього не говорила). Хто ще не знає, але робити файли з розширенням .swf вже вміють і інші програми, такі, як Expression 2 та Swish (1.64 Мб - полегшує роботу з текстовими написами): http://www.swishzone.com/. Багато надзвичайно корисних утиліток для роботи з флешем є на http://buraks.com/swifty/ (наприклад, для декомпіляції Action Scripts та зняття захисту з файликів, які закриті автором для редагування).

Ну все, стільки краси за один раз - забагато! .....

Тетяна

І останнє доповнення: пародія на американську звіздочку із скрипучим голосом Брітні Спірс "Oops I farted again". Дієслово "to fart" перекладається, як... ну, подивитесь самі... то не дуже до друку. Прегарний тривимірний кліп... маса задоволення від пародійного тексту....Джерельце: www.zthing.com.Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 375979 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.026 секунд

 Любові тепло

[2007-11-18] Відсутність зла Безмежність часу Ледь чутний шепіт Теплих слів Твоя рука Мої долоні Скривають тіло Від чужих очей Вмираю? Воскресаю? Лечу чи падаю униз! - Безмежний простір Обіймає тіло: Моє й твоє ... І гріє нас любов. Дідок Олександр "Не виб ...


 Пісня "Безсилий"+mp3

[2006-10-23] К.1 Без почуття провини Глибоко в душі Закрить сторіночку Забажала ти. Зірвавши голос свій, Спинитися не зміг Все повернути знав, Безсилий я, - не міг. Приспів: Без почуття твого: Безсилий я й любов моя, Не бачу сни Й не чую ...


 Жарт над Ілом

[2004-05-25] Значиться у нас є така "фіговіна" *) яка охолоджує воду і гріє її *)), Стоїть на кожному поверсі. Люди любили колись, як тільки поставили, користуватися червоним краником для миття чашок (я в тому числі*). У!!! Яким брудним став апарат *). Повісили папірець: "Чашки мыть в туалет ...


 ПРИКЛАД: Обложки для касет

[2003-10-07] ...


 Швидкі пальчики 06

[2003-01-01] Ой, багато ж буде сьогодні інформації, ой, як багато!... Літо, хочеться відпочити, вхопити собі трошки сонця і якоїсь води, - ...


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |