ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 01.01.2003
/0 
 Вперше опубліковано: 01.01.2003
Сторінку відкрито: 708Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ПОЧИТАТИІнформ. технологіїWeb ...HTML Digest

HTML Digest 03

Інше в підрозділі :

 HTML Digest 01[2003-01-01]  HTML Digest 02[2003-01-01]  HTML Digest 04[2003-01-01]  HTML Digest 05[2003-01-01]  HTML Digest 06[2003-01-01]  HTML Digest 07[2003-01-01]  HTML Digest 08[2003-01-01]  HTML Digest 09[2003-01-01]  HTML Digest 10[2003-01-01]

Хостинг (продовження)

Продовжуючи тему хостингів “задурно”, ми заглиблюємося все далі і далі, деколи навіть не задумуючись, нащо це воно нам треба. Але є певна категорія людей, які про це вже не задумуються, бо для них створення бізнес-сайту - вже не захцянка, а нагальна потреба. З них і почнемо.

Проста реєстрація, досить зручний інтерфейс, стандартний набір послуг, доступ по FTP, можливість перегляду статистики, 35 Мб вільного місця і, що є не менш важливим, повна підтримка Flash та інших розповсюджених форматів файлів при повній відсутності рекламних банерів, висока швидкість доступу - ось так характеризують постійні користувачі безкоштовний хостінг за адресою: http://www.bizland.com/. Окрім цього, як зазвичай, надаються власні mail-адреси, а в пакеті додаткових послуг - цікаві бізнес пропозиції. Як на мене, ідеальне місце для сайту малого або навіть не дуже малого підприємства. Можна створити сайт за допомогою стандартного набору інструментів та шаблонів, до яких надає доступ цей сервіс, але краще усе ж звернутись до професійного веб-дизайнера - щоб віртуальне обличчя вашого бізнесу виглядало високоінтелектуальним, симпатичним та привітним. І звичайно, відображало вашу яскраву індивідуальність.

Цікавою пропозицією саме в секторі невеликих бізнес-проектів може похвалитися ще один не менш відомий безкоштовний веб-хостинг:http://www.hypermart.net/. Якщо ви вже зацікавлені в тому, щоб розпочати онлайнові продажі, то сервер здійснить підтримку електронних платежів та допоможе створити справжній віртуальний магазин, а також посприяє в поданні сайту до цілого ряду пошукових машин і його розрекламуванні в мережі (я гадаю, саме в англомовній її частині). А ми ж люди прості - нам потрібен хостинг, хостинг і ще раз хостинг: себто багато хостингів - великих і різних. Подивимось, що пропонується тут для нас: 20 Mб на диску, швидкий побудовувач веб-сторінок (“чайна” пропозиція), безкоштовна поштова скринька, необмежене використання скриптів CGI та обміну даними з сервером хостера.

Їдемо далі - до справжнього близнюка-брата попереднього хостингу, - бо як не згадати про http://www.virtualave.net, якщо було сказано про hypermart.net - деколи їх і поплутати можна. Перейдемося цією “віртуальною авеню” (а саме така повна назва цього сервісу) і повитріщуємся на вітрини, які волають ось що: тих же 20 Mб на диску, необмежене CGI-скриптування (PERL і SSI), швидке управління екаунтом, переадресація електронної пошти, цілодобова технічна підтримка впродовж усього тижня, без вихідних, необмежений трафік, реальний FTP-доступ до екаунта, а також використання FrontPage Extensions. Цей сервіс - один із старожилів мережі Інтернет - надійний і швидкий. Пропонована адреса http://user_name.virtualave.net хоч трошки й задовга, але викликатиме повагу. Крім того, як в усіх закордонних безкоштовних хостингів, має місце бізнес-пропозиція з підтримки сайтів для малого та середнього бізнесу. І про рекламу. На усі сторінки вашого сайту треба повісити банер 468х60 + малесеньку графічну рекламку + текстове посилання = 468х90 пікселів буде витрачене під рекламу на кожній сторіночці вашого сайту. Якщо ви добровільно не впишете їх рекламний код на ваші сторінки, то у вас на сайті буде випадати pop-up вікно.

Ще одне цікаве вирішення для малого бізнесу - http://www.webjump.com/. Сервіс орієнтований як на юридичних, так і на фізичних осіб, що займаються підприємницькою діяльністю. Пропонується 25 Мб на диску, доменне ім’я http://user_name.webjump.com/, цілодобова технічна підтримка, повний доступ до сайту по HTTP та FTP. Для себе я відзначила хорошу бібліотеку лінків на ресурси для веб-майстра, у тому числі на різноманітне безкоштовне допоміжне програмне забезпечення. Якщо з англійською в вас ОК, то розміститися в мережі серверів webjump буде дуже просто - по цій процедурі вас проведуть чіткі інструкції та FAQ, які читаються легко і написані напрочуд зрозуміло.

“Как вы лодку назовете - так она и поплывет...” - у цій не зовсім очевидній взаємозалежності понять переконував нас колись капітан Врунгель, і недарма. Нашому веб-човну топитися аж ніяк не годиться. Нам би везіння, нам би удачі, нам би фортуни... А чи знаєте ви, що в мережі є ціле місто фортуни - http://www.fortunecity.com, і свою назву воно, насамперед, виправдовує тим, що в ньому для побудови вашого веб-будиночка надається доволі солідна ділянка - аж 100 повноцінних мегабайт. Таке величезне місце для “чайника” (бо саме на них орієнтований цей щасливий сервіс)?... Для чого йому 100 Мб - обуряться досвідчені веб-майстри. Чому ні?... Це ідеальна можливість створити віртуальний фото-альбом або художню галерею - доступ до сервера швидкий, і все це графічне розмаїття буде вантажитись без особливих затримок. Створенню власної сторіночки допоможе програмка будівництва сторінки, що зоветься Trellix Offline Web Site Builder, - можна буде забути про такий громіздкий і недосконалий Фронтпейдж. А якщо інтернету у вас багато-пребагато, то можна сформувати сторінку прямо на місці - в онлайні. Крім того, “чайнику” простіше буде завантажити сайт через веб-форму, а більш досвідченому - потренуватись у використанні якогось FTP-командера, відправляючи свої сторінки через FTP-доступ.

На закінчення додам, що сервіс fortunecity йде в ногу з часом, надаючи аналогічним чином можливість створення так званого WAP-сайту, - простими словами “сайту для мобілки”, надаючи відповідні утиліти для цього (деякі з них лише онлайнові). Хоча можна завантажити й простеньку програмку для будівництва WAP-сайту офф-лайн - вона надто недосконала, але симпатична, мені особисто сподобалась. Щоправда, для відладки таких сторінок вам ще знадобиться WAP-браузер або емулятор. Ну, і тестування такого сайту, що буде вже розміщений на сервері, вимагає обов’язкового застосування ще одного відладочного механізму - власне мобілки.

Але щось я відволіклася... Продовжуємо хоститися, і прямо із затишного містечка потрапляємо на перехрестя усіх вітрів: http://www.crosswinds.net/. Ця мережа анонсує повну необмеженість місця під сторінку та поштову скриньку, що йде в комплекті із цією сторінкою. Крім того, не накладається жодного обмеження на характер інформації, що розміщується на сервері, та відсутня усяка реклама - ніяких рекламних вікон, банерів, фреймів. Окрім цього, інформація про власників сторінок також є суворо засекреченою і недоступною для третіх сторін. Звичайно, мусять бути і якісь мінуси у такого шикарного місця в мережі - раджу злітати тим вітерцем самому та прояснити ситуацію - мені усе ж здається, що скриптувати там вам не дадуть, хоча прямо про це ніде не говориться. Була б рада дізнатись, що помиляюсь. В будь-якому разі - пишіть.

Якщо вже і надалі вдаватися до барвистих порівнянь, то наступний безкоштовний сервіс можна було б назвати невеличкою хатинкою по сусідству: http://www.howdyneighbor.com/. Це невеличке (усього 2Мб), простеньке місце для людей, що роблять лише перші свої кроки в мережі інтернет, але вже хочуть анонсувати свою присутність там. Наприклад, треба розмістити маленьку персональну сторіночку з фотками, де, зокрема, представити особисте хобі або інші захоплення в цьому житті, якими конче треба з кимось поділитись. На противагу сайтам, що розглядалися на початку цієї статті, тут вам не дозволять ні рекламувати, ні розкручувати ще якимось чином власний бізнес - це сторінка для особистого життя, а не для роботи. Крім цього, треба буде розмістити на сторінці один банер власне сервісу howdyneighbor.com, що виглядає зробленим таким же недосвідченим дилетантом, як і більшість власників сторінок на цьому хостингу. Нічого поганого в цьому нема, і рішучість почати своє спілкування в інтернеті з чого би то не було я особисто тільки вітаю. Хто зелений - той росте, хто дозрів - починає гнити. Так говорять американці, і тому створюють всі можливості для цього росту.

Тепер повернімося до солідних хостингів для тих, хто знає, чого йому треба і скільки. Ось, наприклад,http://www.webprovider.com/. Надається доменне ім’я виду: http://user_name.webprovider.com/. Якщо коротко його охарактеризувати, то можна сказати наступне: 10 Мб під сторінку, будь-які CGI-скрипти (які, до речі, можна покласти будь-де у власній директорії і лише із розширенням .cgi, але не створюючи піддиректорію cgi-bin, очевидно, заради вашої ж безпеки), доступ до сайту по telnet та FTP, платна реєстрація доменів .com, .net, .org (за 35 баксиків - можна знайти і дешевше). Кожному домену видається необмежена кількість поштових адресів, з якими фактично працюється по методу редиректу пошти з цих адресів на поштову скриньку, вказану при реєстрації на webprovider.com. Сервіс веде статистику відвідуваності вашого сайту в log-файлі, який можна регулярно переглядати і аналізувати. Здійснюється повна підтримка FrontPage, для чого попередньо у свому екаунті треба заінсталювати розширення цієї програми. Великим мінусом даного сервіса є обов’язкова наявність реклами на ваших сторінках. За замовчуванням - це pop-up вікно, яке можна замінити на 2 короткі стрічки аналогічного змісту, вбудовані в текст самої сторінки. Характер інформації до розміщення на сайті також чітко відслідковується на відповідність американському заплутаному законодавству. Типовий такий хостінг - все ніби є, а чогось бракує...

Поступово наближаємось до фіналу. Особисто я завжди залишаю найсмачніші шматочки на тарілці наостанок. Лишається на закуску ще декілька делікатесів - один англомовний та чотири російські. Отож, завершуючи з американським, рушимо на сайт http://www.worldzone.net/. Сервер Apache тут працює на платформі однієї з найостанніших версій Linux. Вам нададуть 100 Мб під сторінку, попросивши за це розміщення одного-єдиного рекламного банера на вершечку сторінки. Доменне ім’я - це фактично редирект із вже зареєстрованого доменного імені (детальніше про це на http://redirectionguide.net/rg/help.htm). Хоча завжди можна безкоштовно отримати http://user_name.worldzone.net. За справжній хостинг треба одноразово заплатити 10 долярів. Дозволяється розміщувати як особистий контент, так і бізнесовий - обмежень в цьому плані нема. Навіть свій чат заквартируєте (при умові, що він не дуже буде грузити серверний процесор). Один незвичний нюанс - не надається в пакеті послуг вже звична поштова скринька. Ну і слава Богу - куди їх дівати, всі ці скриньки (як правило, без pop3-доступу)?...

Йдемо далі. Можна використати як скрипти з досить багатого набору пропонованих на сервері, так і писати свої власні (дозволяються лише скрипти, написані на PERL). Доступ і редагування сторінки здійснюється за допомогою online File Manager - як у візуальному режимі, так і шляхом роботи безпосередньо з HTML-кодом. Крім того, це можна робити за допомогою будь-яких програм, що дозволяють здійснювати управління віддаленим екаунтом, такими, як Фронтпейдж або Дрімвівер. На жаль, наразі не надається доступ ні через telnet, ані через FTP. Для “чайників” на сайті існує величезна база даних картинок та іконок для безкоштовного використання на сайті, що здійснюється за допомогою дуже простої схеми підключення плагінів. Також можна у будь-який момент зробити back-up цілого сайту для збереження його в .zip-форматі (як твердять власники сайту - на випадок несподіваного вторгнення інопланетян, від чого, без сумніву, сервери будуть валитися, як гості після дводенного українського весілля під шалашами...). І наостанок, найприємніше, що є на цьому хостингу - це підтримка SSI та PHP3 і 4. Скоро обіцяють навіть mySQL. Взагалі сервіс росте, обіцянок багато - заходьте туди частіше...

Тепер трошки про російські хостинги. Такі із них, як http://www.newmail.ru та http://www.chat.ru - це швидше не хостинги, а безкоштовні поштові скриньки, але, тим не менш, поговорити про них варто. “Нова пошта” пропонує три доменних імені третього рівня в доменах newmail.ru, nm.ru і hotmail.ru. Кожний зареєстрований користувач отримує 32 Мб дискового простору, з них 16 Мб під пошту і 16 Мб під сайт і файли з можливістю ftp-доступу. Управління та редагування файлів здійснюється також прямо на сервері за допомогою браузера. На сторінці можна встановити чат, конференцію та інформаційні канали. Не багато і не мало, але у творців сервера наполеонівські плани. Залишається тільки побажати їм успіху (відправивши лист на support@newmail.ru)...

Адреса на chat.ru - не така красива: http://www.chat.ru/~user_name. Надається 10 Мб під пошту і сторінку. Оскільки сервіс використовує Unix-сервер, то слід пам’ятати, що необхідно позабирати всі charset-и і перекодувати кирилізовані файли в КОИ-8. Щоб уникнути процедури кодування якоюсь утиліткою, можна підгрузити сторінки на сервер через веб-форму: тоді вони будуть перекодовані автоматично. Не забувайте, що при передачі на сервер текстового файлу треба вказати в Source file encoding рідне кодування СР1251 (себто текст у кодуванні Windows), а при передачі не текстових файлів - binary data (що завжди використовується при FTP-uploading-у картинок, архівів, програм).

На думку багатьох, хто любить хоститися “на халяву”, найкращим російським безкоштовним сервісом є AGAVA.RU. Зареєструватися:http://hosting.agava.ru/. Надається скільки хочеш місця, домен з адресою типу http://www.your_site.agava.ru або http://www.your_site.maillist.ru, де дозволяється використовувати CGI-скрипти та PHP. Славнозвісна швидкість, стійкість і надійність цієї служби пояснюється тим, що вона орендує канал у відомого московського провайдера ZENON. Під час реєстрації ви вказуєте необхідний розмір сайту (бажано не жаднічати і не вказувати його занадто великим), який потім, після успішної реєстрації може бути збільшений. За це просять розмістити рекламу: один банер 468x60 або два 100х100 (тоді можна розмістити свій банер 468х60). Потім можна попросити розміщувати тільки один банер 100х100.

Ось і усе.Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 375990 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.015 секунд

 ВИДУМАНА РОЗПОВІДЬ

[2005-07-14] ВИДУМАНА РОЗПОВІДЬ 16.05.2006 втомився. збираю речі. забираю зі столу ключі, витаскую з шухляди папери (треба буде вдома ще попрацювати), перевіряю наявність гаманця в внутрішноьому комірці піджаку. Все на місці - можна вирушати додому. видався важкий день. Хочет ...


 Про "морозиво"

[2005-06-01] "Про морозиво" Я розумію, що мало хто погодиться з тим що зараз прочитає ... Я не гуманіст, я такий який я є, протиречива людина з протиречивими думками, але людина - яка поставила перед собою мету жити за принципами, і не зраджувати ...


 Швидкі пальчики 02

[2003-01-01] Теги – це “ярлички”, які ми розвішуємо то тут, то там для розмітки тексту. Мені при цьому завжди згадується відома реприза Винокура, який все не міг дійти згоди із своїм акомпаніатором: “тут граємо ...


 HTML Digest 07

[2003-01-01] СПАЛАХИ НА МІННОМУ ПОЛІ Повертаючись до попередньої статті, знову повинна вибачатися перед довготерплячими читачами за упущення в тексті та помилки. Насамперед, малюночок, який мав ілю ...


 Розчарування. 28.04.2003

... помилка доступу


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |