ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 12.10.2001
/7 
 Вперше опубліковано: 12.10.2001
Сторінку відкрито: 888Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ХРИСТИЯНИНУ

Антихрист. Стаття

Інше в підрозділі :

 Творіння чи Еволюція?[2000-11-17]  Дисидент Євгеній Сверстюк[2004-05-13]

Сьогодні, спостерігаючи за подіями, що відбуваються у світі, багато хто задаються питанням: "Куди направляється людство?". І відповідь на це питання, без сумніву, торкається кожного, незалежно від його віросповідання, соціального стану або добробуту (усе-таки, іноді приходиться погоджуватися з тим, що не все можна купити за гроші).

Міркування про можливий "кінець світу" були властиві людям за всіх часів, і наш час не став виключенням. Можна навіть сказати, що сьогодні це питання постає особливо гостро. Біблійні пророцтва, що стосуються останнього часу (і не тільки його), відрізняються дивною конкретністю і точністю виконання, особливо якщо врахувати той факт, що вони були записані тисячоліття тому назад. Деякі з цих пророцтв стосуються так називаного "антихриста" або "звіра", що повинний стати останнім великим правителем перед другим пришестям Ісуса Христа. Що ж це за особистість, про яку, нехай зі скептицизмом і іронією, але все-таки говорять навіть атеїсти?

Протягом багатьох століть навколо слова "антихрист" і його числа імені (666) велося безліч релігійних спекуляцій. Вони продовжуються і по сьогоднішній день. Крім того, на ґрунті некоректного тлумачення Біблії по даному питанню, виникла безліч забобонів. Наприклад, в Англії за традицією офіційно заборонено використовувати автомобільні номери, у яких зустрічається число 666. Усім відомо, що англійці дуже поважають свої звичаї. А, як це часто буває, люди схильні дотримувати традицій, навіть не знаючи толком про їхнє походження. При цьому сумно те, що в більшість випадків це – саме дійсні марновірства.

Що ж відбувається в дійсності? Світова сцена стрімко готується до прийдешніх подій. Відомий англійський історик Арнольд Тойнбі (1889–1975) був правий, сказавши: "Народи готові віддати царства світу кожному, хто розв'яже глобальні проблеми". Перший президент Генеральної асамблеї ООН, Пауль-Генрі Шпак, що був прем'єр-міністр Бельгії й один з перших розроблювачів Європейського загального ринку, а також колишній Генеральний секретар НАТО, стверджував: "Нам потрібна людина, що володіє могутністю, що забезпечила б відданість усіх народів і витягла нас із трясовини, у яку ми занурюємося. Дайте нам таку людину, будь то Бог чи диявол, і ми приймемо його".

Ми все частіше чуємо про "глобальне співтовариство". Єдина Європа і єдина валюта – це вже реальність. Про глобалізацію сьогодні говориться повсюдно. Одним же з перших, хто почав говорити про це був колишній президент США Джордж Буш. У своєму виступі перед Конгресом США під час війни в Перській затоці він сказав: "Ми стоїмо сьогодні в чеканні унікального і незвичайного моменту…З цього неспокійного часу може виникнути Новий світовий порядок…Сьогодні в муках народжується Новий світовий порядок".

Але, давайте звернемося до Біблії…

У 1-му посланні апостола Івана (розділ 2, вірш 18) однозначно сказано, що "антихрист іде". Він буде тираном, дияволом у плоті, який буде очолювати організацію, що відіграє роль єдиного світового уряду. У 13-й главі книги Одкровення (глава 13, вірш 4) сказано, що в дійсності в особі цього всесвітнього правителя людство буде поклонятися сатані: "І вклонились звірині, говорячи: Хто до звірини подібний, і хто воювати з нею може?".

Очевидно, цей прийдешній всесвітній правитель прийде до влади на хвилі загальної ейфорії. Він тимчасово вирішить нинішні серйозні економічні, військові і політичні проблеми. Антихрист стане в образі великого вождя і посланника миру. Про це сказано в книзі пророка Даниїла (глава 8, вірш 25): "А через свою мудрість буде мати успіх, омана буде в його руці, і він звеличиться в своєму серці. І в часі миру він понищить багатьох..."...

Відповідно до Біблії, вирішальним доказом появи антихриста на міжнародній арені стане знаменитий 7-літній пакт або "завіт", що на час розв'яже конфлікт на Близькому Сході. У результаті прийняття цієї угоди буде досягнутий компроміс між євреями й арабами по питанню Єрусалима і його святих місць. Основним пунктом договору буде гора Моріа в Єрусалимі, що є священним місцем і для євреїв (там був розташований їхній древній храм до того, як римські легіони цілком зруйнували його в 70 р. н.е.), і для мусульман (зараз там височить мечеть Омара). Писання вказує, що завіт надасть євреям можливість відбудувати храм і відновити жертвоприносини тварин. Книга пророка Даниїла (глава 9, вірш 27): "І він зміцнить заповіта для багатьох на один тиждень (7 років; з грецької - семиліток), а на півтижня (3,5 років) припинить жертву та жертву хлібну. І на світиню прийде гидота спустошення…"... Друге послання до Солунян апостола Павла (розділ 2, вірші 3 і 4): "…бо той день (тобто друге пришестя Ісуса Христа) не настане, аж перше прийде відступлення, і виявиться беззаконник,призначений на погибіль, що противиться та несеться на усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме".

Писання вказує, що у всесвітньому уряді ключову роль зіграють ведучі країни (очевидно, Європи), об'єднавшись під керівництвом антихриста. У книзі Одкровення (глава 17, вірші 12 і 13) сказано про десять царів, "що ще не прийняли царства, але приймуть владу царську із звіриною на одну годину. Вони мають одну думку, а силу та владу свою віддадуть звірині".

Якийсь час більша частина світу буде звеличувати звіра як політичного рятівника. Але через три з половиною року після прийняття семирічного завіту він порушить договір і покаже свою справжнє обличчя. У цей час він вторгнеться в Ізраїль і проголосить Єрусалим міжнародною столицею.

Антихрист оголосить поза законом усі віросповідання і зажадає загального поклоніння собі і своєму образу. Книга Одкровення (глава 13, вірш 15): "І дано їй вкласти духа образові звірини, щоб заговорив образ звірини, і зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були". Згідно Євангелія від Матвія (глава 24, вірші 15 і 21), Ісус сказав: "коли ви побачите ту гидоту спустошення, що про неї звіщав пророк Даниїл, на місці святому,…скорбота велика настане тоді, якої не було з первопочину світу аж досі й не буде." Наступить час безжалісних репресій і переслідувань віруючих звіром і його режимом. Книга пророка Даниїла (глава 7, вірш 25): "І він буде говорити слова проти Всевишнього, і пригнобить святих Всевишнього, і буде думати позмінювати свята та права, і вони віддані будуть у його руку аж до одного часу …"... Книга пророка Данила (глава 11, вірші 31–36): "І повстануть його війська та й зневажать святиню, твердиню, і спинять сталу жертву, і поставлять гидоту спустошення. А тих, хто чинить нестраведливе на запові, він прихилить через лестощі. А народ, що знає свого Бога, зміцніє та й діятиме. А розумні з народу навчать багатьох, але спіткнуться об меча та полум’я, об полон та грабіж якийсь час. А коли вони спіткнуться, будуть споможені малою поміччю, хоч до них прилучаться багато-хто лестощами ... І буде робити той цар за своїм уподобанням, і підійметься, і повищиться понад усякого бога, і на Бога богів говоритиме дивні речі, і матиме успіх, аж поки не довершиться гнів, бо виконається те, що було вирішене". Книга Одкровення (глава 13, вірші 5–8): "І їй (звірині) дано уста, що говорили зухвале та богозневажне. І їй дано владу діяти сорок два мїсяці. І відкрила вона свої уста на зневагу проти Бога, щоб богозневажати Ім’я Його й оселю Його, та тих, хто на небі живе. І їй дано провадити війну зо святими, та їх перемогти. І їй дана влада над кожним племенем, і народом, і язиком, і людом. І їй вклоняються всі, хто живе на землі, що їхні імена не написані в книгах життя Агнця (тобто Ісуса Христа)…"...

Саме в цей час антихрист введе свою сумно відому єдину систему "666". Але про це ми поговоримо наступного разу.

Автор - Шпак Юрій, помічник пастора християнської харизматичної церкви "Живе Слово" в с.ГораВсього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 307547 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.009 секунд

 Довіра

[2005-06-12] Ми живемо мріями, минулим, історією, сьогоденням? ... Де межа нереального, а де справжня реальність? ... Так само без відповіді полишається багато інших запитань: що таке краса, любов, життя, смерть ... довіра Що таке дружба? Чому ми вибираємо довіряти од ...


 Де воно - кохання ...

[2004-05-05] Вечір. Я їду додому. Кожен день для мене стає все важчим. Все більше думок наповнюють мою голову, в той самий час думок меншає – полишається одна велика думка... вона переповнює мене, не дає вільно дихати, думати ... жити. Пройшлися по Хрещатику, постояли ...


 ПРИКЛАД: Обложки для касет

[2003-10-07] ...


 Творіння чи Еволюція?

[2000-11-17] В Біблії сказано що "на початку створив Бог небо та землю", потім рослин та тварин "по роду їх" і вкінець створив людину і "вдихнув в обличчя її подих життя". І все це не протирічить сучасним науков ...


 HTML Digest 08

[2003-01-01] Flash x.x (себто самі визначайте) Oops!... (прим. ред.: звучить, як “Упс!...” - найчастіше вигукувані слова при роботі з програмою Flash 4, хоча дехто більше любить вигук “О-о...”, що по ...


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |