ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 09.02.2004
/1 
 Вперше опубліковано: 09.02.2004
Сторінку відкрито: 947Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ПОЧИТАТИRFC українською

Протоколи комутації IP

Інше в підрозділі :

В наш час багато маршрутизаторів підтримують можливість установки інтерфейсів ATM. Проте для того, аби повністю використовувати всю смугу, надану каналом ATM 155 Мбіт/с, IP-маршрутизатор повинен мати можливість передавати в лінію до 100000 пакетів в секунду. Це перевищує можливості більшості маршрутизаторів. Справа в тому, що маршрутизатор повинен приймати рішення про маршрутизацію кожного окремого пакету IP, оскільки протокол IP відноситься до числа протоколів connectionless (без організації з'єднань).

Для вирішення даної проблеми компанія Ipsilon розробила так називаний комутатор IP, працюючий по принципу наскрізної (Cut Through) маршрутизації, що дозволяє збільшити продуктивність маршрутизації IP в 5 разів в порівнянні з звичайними маршрутизаторами. Такий ефект досягається за рахунок детектування декількох класів потоків IP під час процесу маршрутизації. Під потоком розуміється послідовність пакетів, що мають однакові адресу відправника і адресата, а також таких, що використовують однотипні протоколи вище лежачих рівнів (TCP, UDP), однаковий тип сервісу (TOS) та інші характеристики (визначається заголовком IP-пакета).

Коли потік виявлено і класифіковано, комутатор IP сигналізує наступному (вище лежачому в ієрархії мережі) вузлу (тобто вузлу, від якого йдуть дані) про використання нового VC (віртуальний канал) для цього потоку. Ті самі дії провадяться вузлом, розташованим нижче на наступному рівні ієрархії мережі, що дозволяє комутатору передавати потік пакетів, використовуючи новий віртуальний канал VC.

Коли потік даних прийнятий і переданий через виділені VC, він може комутуватися на апаратному рівні ATM без використання традиційної маршрутизації. Крім того, на канальному рівні до заголовку кожного пакета в потоці додається мітка, що дозволяє прискорити пошук в таблицях маршрутизації.

Сигналізація між двома комутаторами IP здійснюється на базі двох протоколів - IFMP (Ipsilon Flow Management Protocol - протокол управління потоком компанії Ipsilon) и GSMP (General Switch Management Protocol - загальний протокол управління комутатором).

IFMP

RFC 1953 1996-05 htto://www.cis.ohio-state.edu/htbin/rfc/rfc1953.html

Протокол IFMP (Ipsilon Flow Management Protocol - протокол управління потоком Ipsilon) служить для передачі сусідньому вузлу інформації про необхідність добавлення мітки канального рівня до вказаного потоку IP для маршрутизації цього потоку через комутатор IP. Використання мітки забезпечує для потоку більш ефективний і швидкий доступ до маршрутної інформації і дозволяє комутувати потік, а не маршрутизувати його.

IFMP складається з двох розділів: Adjacency Protocol (протокол сусідства) і Redirection Protocol (протоколу переадресації). Повідомлення IFMP інкапсулюються в пакети IPv4 й передаються за адресою limited broadcast (пакет обмеженого широкомовлення) -255.255.255.255. Поле протоколу в заголовкові пакета IP містить десяткове значення 101, ідентифікуюче повідомлення IFMP.

Структура заголовку IFMP показана на малюнку.

версія (1)ОР-код(1)контрольна сума

Структура заголовку IFMP

  • Версія.
    Номер версії протоколу IFMP. *Поточна версія -1.
  • ОР-код
    Призначення повідомлення
      Для IFMP Adjacency Protocol визначено чотири значення Ор-кода.
    1. SYN.
    2. SYNACK.
    3. RSTACK.
    4. АСК.
      Для IFMP Redirection Protocol визначені п'ять кодів.
    1. REDIRECT.
    2. RECLAIM.
    3. RECLAIM ACK.
    4. LABEL RANGE.
    5. ERROR.
  • Контрольна сума
    Значення контрольної суми (CRC).

GSMP

RFC 7987 1996-08 http://www.cis.ohio-state.edu/htbin/rfc/rfc1987.html

Протокол GSMP (General Switch Management Protocol) використовується в якості протоколу загального призначення для управління комутаторами ATM. GSMP дозволяє управляти організацією і розривом з’єднань через комутатор, добавляти і видаляти вузли в групові з'єднання (point-multipoint), управляти портами комутатора, запитувати відомості про конфігурацію і статистику.

Пакети GSMP мають перемінну довжину і інкапсулюються в AAL5 с заголовком LLC/SNAP OxOO-OO-OO-88-OC для ідентифікації повідомлень GSMP. Структура заголовка GSMP показана на малюнку.

Версія (1)Тип повідомлення (1)Результат (1)Код(1)

Структура заголовка GSMP

  • Версія
    Номер версії протоколу GSMP. *Поточна версія -1
  • Тип повідомлення
    Тип повідомлення GSMP.
      Існує п’ять класів повідомлень, кожний з яких підтримує:
    1. безліч типів повідомлень,
    2. REDIRECT,
    3. Connection Management (управління з'єднанням),
    4. Port Management (управління портом),
    5. Statistics (статистика),
    6. Configuration (конфігурація)
    7. и Events (події).
  • Результат
    Це поле застосовується в запитах і служить індикатором необхідності відгуку при успішному виконанні запиту.
  • Код
    Додаткова інформація, що вміщує результат запиту (відгук). Найчастіше це поле служить для передачі кодів помилок. В запиті поле коду не використовується і повинно мати нульове значення.


Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 531333 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.022 секунд

 "Кохання гра"

[2006-06-15] Твій шепіт ніжний, Подих тихий В думки закралися мої. Як срібло осені торішньой, Як шурхіт листя уночі ... Про дотик рук, Як ми в обіймах Спливає спогад у думки. І я приховую обличчя, Страждаю й плачу в темноті. Знайти розгадку, Ціль, мету Твоєї гри над почуттями! Частину серц ...


 ФОТОАЛЬБОМ

... помилка доступу


 HTML Digest 08

[2003-01-01] Flash x.x (себто самі визначайте) Oops!... (прим. ред.: звучить, як “Упс!...” - найчастіше вигукувані слова при роботі з програмою Flash 4, хоча дехто більше любить вигук “О-о...”, що по ...


 HTML Digest 04

[2003-01-01] Засоби створення Скажіть мені, добрі люди, що змушує творців комп'ютерних програм називати їх іменами тваринок?... Наприклад, Кажан (Thе Bat!), Годзіла (Go!Zilla), Лис-Професіонал (FoxPro) ...


 Розчарування. 28.04.2003

... помилка доступу


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |