ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |

Один на один с FreeBSD
З 24-го квітня 2006-го року купуйте нову книгу по операційній системі FreeBSD: "Один на один с FreeBSD".


 Зміст книги та уривки текстів -->>

 Buglist:11 Додати новий Переглянути існуючий список

Написана - російською мовою
Вміщує - 704 сторінки
Наклад - 2500 екземплярів
Рекомендована ціна - 75грн
Рік видання - 2006
Видавництво - MK-PRESS
Автор - Дідок О.О.
ISBN 966-8806-00-X
 • Оновлення [10]:
[18.11.2007] Протиріччя
[18.11.2007] Любові тепло
[28.10.2006] Пісня "Не..."+mp3
[23.10.2006] "Не думаючи жити/філософія сучасного життя"
[23.10.2006] Пісня "Ластівка"+mp3
[23.10.2006] Пісня "Безсилий"+mp3
[29.08.2006] Моя поезія
[29.08.2006] "Я - ти, і я - не ти"
[15.06.2006] "Кохання гра"
[07.06.2006] "Пам'ятаю..."
 • Новини сайту [3]:

[16.05.2006] 21-го травня вийшла моя книга по операційній системі FreeBSD. Пишу нову книгу по PHP. Дякую за підтримку ...


[24.02.2006] Добавив систему рейтингiв. Тепер ви можете оцiнити на свiй смак кожну статтю за п'ятибальною системою. Скоро напишу сторiнку рейтингових статей i систему коментарiв. Очiкуйте)


[19.01.2006] Життя радісне, коли на нього дивишся з добрими очима і гарним настроєм). Так от останні чудові фотографії від мене можна знайти тутечки, доречі, там можна знайти і мене, якщо когось зацікавить це)). Ммм. Дя - поповнив рахунок на хостинг ще на рік, збільшивши пакет)) Тепер у мну 3гіга місця, багато піддоменів, достатньо баз данних і навіть можливість повісити декілька доменів у себе - не погано, коротко кажучи. Ну добре, досить, ато вже не новина - а ціла стаття про моє життя-буття)) Заходьте ще)


Остання корекція: 29.01.2003
/3 
 Вперше опубліковано: 29.01.2003
Сторінку відкрито: 427Коментарiв: 0ДодатиЧитатиДопомога
ПОЧИТАТИЖарти

Як лікувати кота

Інше в підрозділі :

 Зфотографувати цуценя[2003-01-30]

1. З початку

Укладіть кота на зігнуту ліву руку як дитя і притисніть до себе. Вказівний та великий пальці обхоплюють щоки і ніжно тиснуть на них. Пігулка - в правій руці. Так як при натиску кіт відкриє рот, вкладіть обережно пігулку.

2. Варіант

Підніміть пігулку з підлоги.
Повторіть пункт 1.

3. Витримка

Розшукайте кота в спальній кімнаті і викиньте мокру пігулку. Візміть з упаковки нову пігулку. Кіт - в "колисковій" лівої руки. Одночасно сильно зіжміть йому передні лапи лівою рукою. Щелепи відкрийте силою і втисніть пігулку правим вказівним пальцем. Закрийте коту рот, тримайте його і рахуйте до 10.

4. На допомогу

Дістаньте пігулку з люстри, а кота зніміть з шафи. Позовіть дружину з кухні.

5. Масивно розтирати

Опустіться на коліна. Кіт затиснений поміж колінами. Міцно тримайте передні та задні лапи двома руками. Ігноруйте низьке ричання, що випускає кіт. Попрохайте дружину сильно утримувати голову кота однією рукою, а другою, за допомоги дерев"яної лопатки, енергійно заштовхнути пігулку йому в горло і спробувати розтерти.

6. Не купуйте антикваріат

Зніміть кота з карнизу. Дістаньте з упаковки наступну пігулку. Зробіть помітку, що треба купити новий карніз і спробувати зашити фіранку. Акуратно зберіть з полиць розбиті статуетки і відкладіть, аби потім зклеїти їх.

7. Олівець? ... згодиться

Заверніть кота в великий рушник. Попросіть дружину лягти на кота впоперек, аби тільки голова залишалась вільною. Розітріть пігулку в порошок. Примусьте кота відкрити рота за допомоги олівця і, не виймаючи олівець, засипте йому порошок.

8. Тепер зап"ємо

Прочитайте напис на упаковці пігулок, аби запевнитись в їх безпечності для людини. Випийте склянку води, аби не відчувати смак ліків. Змастіть подряпину на плечі дружини. Видаліть плями крові з килиму (холодною водою з милом). Зніміть кота з балкону сусіда. Дістаньте наступну пігулку.

9. Ні ... це не наркомани

Помістіть кота в шафу і затисніть його дверцятами, аби виступала лише голова. Силою відкрийте йому рот за допомоги чайної ложки. Попросіть дружину розібрати кулькову ручку і всипте пігулку, розтерту в порошок, в корпус ручки (як в трубочку). Енергійно дмухніть в рот коту.

10. Коли ж було щеплення

Приготуйте викрутку і відкладіть дверцята шафи в бік. Прикладіть холод до щоки і згадайте точну дату щеплення від правця. Викиньте футболку і надіньте нову.

11. Остання ...

Визовіть аварійну, аби зняти кота з дерева. Розберіться з водіями автомобілів: хто з зібравшихся врізався в стіну будівлі першим, аби не наїхати на кота. Візьміть останню пігулку.

12. І гайковий ключ знайшов застосування

Зв"яжіть передні ноги кота міцною мотузкою і прив"яжіть до ніжки стола. Надіньте рукавички. Змусьте кота відкрити рота за допомоги маленького гайкового ключа. Заштовхуйте пігулку плоскою поверхнею вирізу ключа, тримайте голову кота вертикально і улийте пів-літра води, аби змити пігулку вниз.

13. Тепер трохи хірургії

Попросіть дружину відвезти вас у лікарню і сидіть спокійно, поки лікар зшиває пальці, передпліччя і видаляє останки пігулки з правого ока. На зворотньому шляху зайдіть в меблевий магазин, аби замовити новий стіл.

14. Доглядати треба!

Прослідкуйте, аби після лікування кіт дотримувався постільного режиму.

Автор - STEPHEN BAKER. Переклад з російської на українську мову - Дідок О.О. Від мене пункт 15: При невдалому лікуванні - викиньте спохабленого кота і візміть наступного. Купіть нову упаковку ліків, вийміть нову пігулку і повторіть починаючи з пункту №1.Всього ресурсів на сайті: 84
Востаннє сайт змінювався: 25.02.2006
Змінено на: PHS-7.3-STABLE версію
Ви 279494 відвідувач сайту
Сторінку згенеровано за 0.016 секунд

 "Кохання гра"

[2006-06-15] Твій шепіт ніжний, Подих тихий В думки закралися мої. Як срібло осені торішньой, Як шурхіт листя уночі ... Про дотик рук, Як ми в обіймах Спливає спогад у думки. І я приховую обличчя, Страждаю й плачу в темноті. Знайти розгадку, Ціль, мету Твоєї гри над почуттями! Частину серц ...


 "Не можу я різнитися від тебе"

[2006-05-16] "Продала совість" - просто так сказала Без тіні жалості, тремтіння на губах. І ніж вонзила в моє сердце в той же час, Бо я люблю тебе, чи ти цього не розумієш? Ти, просто так, з сарказмом, у захопленні і з сміхом Про себе можеш говорить пургу, плести чи проклинати. Та проклинаючи себе ти ...


 "Гортаю книгу пам'яті своєї ..."

[2006-01-19] Ну от, ось вона - моя особиста книга пам"яті в старенькій пошарпаній обкладинці. Важка, інколи так соромно за неї і не хочеться аби хтось її відкривав, адже це сама цінна моя книга *) На першій сторінці здається я сам пізніше вже домалював олімпійського мішку ...


 Де воно - кохання ...

[2004-05-05] Вечір. Я їду додому. Кожен день для мене стає все важчим. Все більше думок наповнюють мою голову, в той самий час думок меншає – полишається одна велика думка... вона переповнює мене, не дає вільно дихати, думати ... жити. Пройшлися по Хрещатику, постояли ...


 "Блакитний погляд, марення очей ?"

[2005-10-07] Бажаю погляд твій відчути, Відчути дотик твоїх рук. Я мрію голос твій почути, І твого серця швидкий стук. Принести радість на обличчя Подарувати блиск очей. Я мрію просто, просто зблизька Неначе в маренні ночей Втонути в них. Хапати погляд, Як кисень той від самоти. Мені так тепло ...


ХАТА МОЯ | ПОРТФОЛІО | ХРИСТИЯНИНУ | ПОЧИТАТИ | МОЄ ЖИТТЯ | ФОТОАЛЬБОМ | ЗВ'ЯЗОК |